טיפים לעיצוב דירת קבלן סטנדרטית

December 18 2022doritr

דירות קבלן הן דירות אשר מתאפיינות בעיצוב בסיסי וסטנדרטי. לרוב גודל חלל הדירה וכן גודל חדרים בדירה יהיו קטנים יחסית בהשוואה לבתים פרטיים. לא מעט דירות קבלן מתאפיינות במטבח לבן ומבריק במראה מודרני המשלב  גם גווני אפור, ריצוף עם אריחי גרניט פורצלן בגווני אפור, בז או לבן וכן חלל משותף למטבח ולחדר המגורים. העובדה שדירות קבלן מעוצבות לרוב באופן סטנדרטי ובסיסי לא מחייבת את בעלי הדירה לגור בדירה בנאלית ומשעממת, כיום באמצעות עיצוב נכון ניתן להפוך כל דירת קבלן סטנדרטית לדירה מעוצבת ייחודית ומרשימה.

כיצד הופכים דירת קבלן סטנדרטית לבית ייחודי, מרשים ויוקרתי?

עיצוב דירת קבלן הוא תהליך שחייב להתבצע על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום וזאת בכדי שבסופו של תהליך יתקבל המראה המושלם לדירה. הנה כמה דברים שחשוב לעשות בכדי לעצב את הדירה בצורה מושלמת:

ראשית כל, כדאי מאוד לבחור בסגנון עיצוב וכן קו עיצובי כללי. טרם מתחילים בעיצוב יש להגדיר את סגנון העיצוב, כאשר חשוב מאוד להתייעץ כאמור עם מעצבת פנים מקצועית ומנוסה שתסייע לכם לבחור את הקו העיצובי המתאים בהתאם להעדפה האישית שלכם ובהתאם לאופן שבו אתם רוצים שביתכם יראה בסופו של ההליך.

שנית, חשוב מאוד שתדעו כי אחת הדרכים הפופולאריות והיעילות ביותר בעיצוב פנים בכל הקשור להענקת מראה ייחודי ויוקרתי לחלל הבית הוא עיצוב קיר כוח. מדובר על קיר דומיננטי ומרכזי מאוד בחלל הבית אשר מעוצב ומתאפיין בצורה ייחודית הנבדלת משאר הקירות של הבית. עיצוב של הקיר המדובר נעשה במגוון רחב של סגנונות וחומרי גלם, כך שניתן לעצב את הקיר המדובר באמצעות בריקים ולבנים, פלטות עץ, חיפויי קיר דמוי בטון, חיפוי מטבח בצבע אחיד ועוד. כל אלה יכולים להשתלב בצורה נפלאה במראה הכולל של הבית.

דבר חשוב נוסף שיש לשים עליו דגש בהליך עיצוב הדירה מקבלן הוא עיצוב התאורה בחלל. חשוב להבין כי לתאורה בחלל יש משמעות רבה. היא לא מהווה דבר פונקציונלי בלבד אלא היא משפיעה על האווירה ועל העיצוב של הבית ועל כן יש לתכנן את התאורה בצורה נכונה הן מבחינת בחירת גופי תאורה, הן מבחינת מיקום גופי התאורה, סוג האור, סוג הנורות ועוד.

גם בחירת הצבעים לכל חלל בדירה מהווים חלק חשוב ביותר מעיצוב דירת קבלן וחשוב מאוד לבחור את הצבעים הנכונים בהתאם לסגנון העיצוב הנבחר, בהתאם ליצירת האווירה שמעוניינים ליצור בחלל ובהתאם לכל פרמטר אחר שיש לתת עליו את הדעת.

אם אתם מעוניינים לעצב דירה סטנדרטית מקבלן בצורה הטובה ביותר ולקבל בסופו של תהליך את הדירה שתמיד חלמתם לגור בה, חשוב כאמור שתבחרו מעצבת פנים מקצועית ומנוסה בתחום זה. חשוב לבחון את תיק העבודות של מעצבת הפנים וכן לבדוק מול לקוחות שלה האם הם היו מרוצים מעבודתה וממליצים עליה.

Share: