מקימים משרד בגינה ואומרים להתראות לשכירות

October 24 2023spiderus_admin

אם נמאס לכם להתעורר בכל בוקר, להניע את הרכב ולהיאבק בפקקים של איילון כדי להגיע למשרד קטן בלב תל אביב או רמת גן, ייתכן שהגיע הזמן להקים משרד מחוץ לביתכם. אין לכם חצר? אם יש לכם מרפסת גדולה, ניתן אפילו להפוך גם אותה למשרד בעזרת המבנה הנכון שמקימים במיוחד. הנה מה שצריך לדעת – קראו כאן כיצד להפוך את הגינה למשרד הפרטי שלכם.

כמה מילים על הקמת גינה במשרד – עד כמה מסובך?

כאשר אנשים חושבים על הקמת משרד בחצר הבית, הם בדרך כלל מדמיינים פרויקטים מסיביים של בנייה מבטון, קורות פלדה, צמנט שצריך להחדיר לאדמה ועוד. אבל, בימינו יש כל מיני פתרונות שונים עבור גינה שהיא גם לא פחות מאשר משרד מצויד בכל האבזור שרק צריך. כאשר תרצו להפוך את הגינה שלכם למקום בו גם המשרד שוכן, יהיו בפניכם 2 אופציות עיקריות:

  1. מחסן-משרד: ניתן להזמין מבנים מוכנים מראש אשר עשויים חומרים איכותיים, כולל פולי-קרבונט, בטון ועוד. מחסנים אלו הם אידיאליים למי שמעוניינים מצד אחד להקים משרד בגינה, אבל מצד שני, לחסוך בעלויות. משרדים אלו מגיעים עם פאנלים מבודדים, רצפות ותקרות אוטמות מים ושמש ועוד. כמו כן, ניתן להתקין במבני המחסנים האלו גם תשתיות חשמל, אינסטלציה, מיזוג אוויר וכולי.
  2. בנייה קלה: הבנייה הקלה הולכת ונעשית יותר פופולארית במהלך השנים האחרונות, כאשר בנייה זו מאופיינת עם חומרים כמו עץ, מתכות שונות, אלומיניום ועוד. בנייה קלה היא יותר יקרה מאשר רכישת מחסן עם פאנל מבודד, אבל בנייה קלה יותר זולה מאשר בניית בטון. אם כך, זהו בעצם סוג של פתרון ביניים לא רע.

אילו סוגי מחסנים מתאימים למשרדים?

אם אתם מעוניינים להפוך את המחסן שלכם למשרד, או לחילופין, לרכוש מחסן, לנייד אותו לחצר ולהפוך אותו למשרד, יש כמה אופציות מומלצות. למשל, מחסן אוורסט אשר נחשב מומלץ במיוחד בשל אפיוניו העמידים והיציבים. מחסני אוורסט מאפשרים התקנת תשתיות שונות, כל האבזור הנדרש לכם במשרד ואפילו מאפשרים הרחבה למרפסות במקרה הצורך. כמו כן, מחסנים אלו נחשבים מומלצים גם בגלל מאפייני הבידוד שלהם. מעבר לכך שהם אטומים נגד מים, מחסני האוורסט גם מציעים בידוד תרמי מעולה לכל סוגי מזג האוויר, כולל יולי אוגוסט בישראל.

לסיכום, כמה יעלה להקים משרד בגינה?

באופן כללי, הקמת משרד בגינה יכולה לעלות כמה אלפי שקלים בודדים, אבל מצד שני, אם תחליטו ללכת על בנייה קלה, הפרויקט יסתכם בעשרות אלפי שקלים ומעלה. לכן, חשוב לערוך איזושהי השוואת מחירים ולהבין לאיזה כיוון הרוח נושבת מבחינה כלכלית ותקציבית. אם תחליטו ללכת על מחסני אוורסט או מבנים מוכנים ניידים אחרים, תוכלו לסכם את הפרויקט בעלויות ידידותיות למדי. עדיין לא בטוחים איזה סוג משרד אתם באמת צריכים לשימושכם? בכל מקרה בו אתם צריכים סיוע נוסף בנושא של הקמת משרד בחצר, אתם יכולים לפנות לצוות אפקטיV לקבלת מידע נוסף.

Share: